Produkte > VISHAY > TZMB13-GS18
TZMB13-GS18
TZMB13-GS18 Vishay
tzm.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Zener Single 13V 2% 500mW 2-Pin Mini-MELF SOD-80 T/R
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TZMB13-GS18 Vishay
Description: DIODE ZENER 13V 500MW SOD80, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V, Impedance (Max) (Zzt): 26 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF, Grade: Automotive, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 10 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TZMB13-GS18 TZMB13-GS18 Hersteller : Vishay tzm.pdf Diode Zener Single 13V 2% 500mW 2-Pin Mini-MELF SOD-80 T/R
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
TZMB13-GS18 TZMB13-GS18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tzm.pdf Description: DIODE ZENER 13V 500MW SOD80
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V
Impedance (Max) (Zzt): 26 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 10 V
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 36
TZMB13-GS18 TZMB13-GS18 Hersteller : Vishay Semiconductors tzm.pdf Zener Diodes 13 Volt 0.5 Watt 2%
Mindestbestellmenge: 5
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 26 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW