TZMC10-M-08
TZMC10-M-08 Vishay Semiconductors
TZM-M.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Zener Diodes ZENER DIODE SOD80 MINIMELF-e2-M
auf Bestellung 9939 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TZMC10-M-08 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ZENER 10V 500MW SOD80, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 7.5 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote TZMC10-M-08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TZMC10-M-08 TZMC10-M-08 Hersteller : Vishay tzmm.pdf Diode Zener Single 10V 5% 500mW 2-Pin Mini-MELF SOD-80 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TZMC10-M-08 TZMC10-M-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division TZM-M.pdf Description: DIODE ZENER 10V 500MW SOD80
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 7.5 V