Produkte > VISHAY > TZMC12-GS18
TZMC12-GS18
TZMC12-GS18 Vishay
tzm.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Zener Single 12V 5% 500mW 2-Pin Mini-MELF SOD-80 T/R
auf Bestellung 170000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TZMC12-GS18 Vishay
Description: DIODE ZENER 12V 500MW SOD80, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 9.1 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TZMC12-GS18 TZMC12-GS18 Hersteller : Vishay tzm.pdf Diode Zener Single 12V 5% 500mW 2-Pin Mini-MELF SOD-80 T/R
auf Bestellung 170000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Mindestbestellmenge: 807
TZMC12-GS18 TZMC12-GS18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tzm.pdf Description: DIODE ZENER 12V 500MW SOD80
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 9.1 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 59
TZMC12-GS18 TZMC12-GS18 Hersteller : Vishay Semiconductors tzm.pdf Zener Diodes 12 Volt 0.5 Watt 5%
Mindestbestellmenge: 9
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Qualification: AEC-Q101
TZM-C12-GS18
Produkt ist nicht verfügbar
TZMC12-GS18 Hersteller : Vishay tzm.pdf 12V, 5%, 0.5W, SOD-80 (SMD) Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт