TZMC39-GS18
TZMC39-GS18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
tzm.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 39V 500MW SOD80
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 30 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 9975 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 84
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TZMC39-GS18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 39V 500MW SOD80, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF, Grade: Automotive, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 30 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote TZMC39-GS18
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TZMC39-GS18 Hersteller : Vishay tzm.pdf
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
TZMC39-GS18 TZMC39-GS18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tzm.pdf Description: DIODE ZENER 39V 500MW SOD80
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
TZMC39-GS18 TZMC39-GS18 Hersteller : Vishay Semiconductors tzm.pdf Zener Diodes 39 Volt 0.5 Watt 5%