TZMC75-GS18
TZMC75-GS18 Vishay Semiconductors
tzm.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 75 Volt 0.5 Watt 5%
auf Bestellung 3420 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TZMC75-GS18 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ZENER 75V 500MW SOD80, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 75 V, Impedance (Max) (Zzt): 250 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 56 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TZMC75-GS18 TZMC75-GS18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tzm.pdf Description: DIODE ZENER 75V 500MW SOD80
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 75 V
Impedance (Max) (Zzt): 250 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 56 V
auf Bestellung 1821 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 46
TZMC75-GS18 Hersteller : VISHAY tzm.pdf
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 500 mW