TZX15B-TR
TZX15B-TR Vishay General Semiconductor - Diodes Division
tzxserie.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 15V 500MW DO35
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: DO-35 (DO-204AH)
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 11.5 V
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TZX15B-TR Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 15V 500MW DO35, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: DO-35 (DO-204AH), Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 11.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TZX15B-TR TZX15B-TR Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tzxserie.pdf Description: DIODE ZENER 15V 500MW DO35
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Power - Max: 500 mW
auf Bestellung 28858 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
TZX15B-TR TZX15B-TR Hersteller : Vishay Semiconductors tzxserie.pdf Zener Diodes 15 Volt 0.5W 5%