Produkte > TRIPP LITE > U024-001-KPA-BK
U024-001-KPA-BK
U024-001-KPA-BK Tripp Lite
u024001kpabk-3309482.pdf
Hersteller: Tripp Lite
USB Cables / IEEE 1394 Cables Hi-Speed USB 2.0 Key Mount Ext Cable 1'
auf Bestellung 137 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details U024-001-KPA-BK Tripp Lite
Description: CBL USB2.0 A RCPT TO A PLUG 1', Packaging: Bulk, Features: Data Transfer and Charge, Extension Cable, Panel Mount, Color: Black, Length: 1.00' (304.8mm), Wire Gauge: 24 AWG, 28 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: A Female, Angled to A Male, Specifications: USB 2.0, Part Status: Active, Transfer Rate: 480Mbps.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Features: Data Transfer and Charge, Extension Cable, Panel Mount
Color: Black
Length: 1.00' (304.8mm)
Wire Gauge: 24 AWG, 28 AWG