Produkte > TRIPP LITE > U280-001-W2-HG
U280-001-W2-HG
U280-001-W2-HG Tripp Lite
u280001w2hg.pdf
Hersteller: Tripp Lite
Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.2V 13W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.80" L x 1.16" W x 1.24" H (71.0mm x 29.5mm x 31.5mm)
Voltage - Output: 5.2V
Output Connector: USB A Receptacle
Voltage - Input: 100 ~ 250 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: Medical
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CSA, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Current - Output (Max): 2.5A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
Part Status: Active
Power (Watts): 13 W
auf Bestellung 1713 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details U280-001-W2-HG Tripp Lite
Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.2V 13W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.80" L x 1.16" W x 1.24" H (71.0mm x 29.5mm x 31.5mm), Voltage - Output: 5.2V, Output Connector: USB A Receptacle, Voltage - Input: 100 ~ 250 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CSA, UL, Form: Wall Mount (Class II), Current - Output (Max): 2.5A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Part Status: Active, Power (Watts): 13 W.
Weitere Produktangebote U280-001-W2-HG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
tariffCode: 85044055
productTraceability: No
Steckverbinderfarbe: White
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 300mA
Nennspannung V AC: 250V
euEccn: NLR
Umwandlung von: NEMA 1-15P
Steckverbindermaterial: PC (Polycarbonate) Body
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Umwandlung zu: USB
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (08-Jul-2021)
Produkt ist nicht verfügbar
U280-001-W2-HG U280-001-W2-HG Hersteller : Tripp Lite u280001w2hg.pdf Wall Mount AC Adapters USB WallChargr 1Port 2.5A, 13W, 110/220V