Produkte > EXTECH > UA100-240
UA100-240 Extech
UA100-240_Web.pdf
Hersteller: Extech
Test Accessories - Other Universal AC Adaptor 120-240V 9V@1A
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 52-56 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UA100-240 Extech
Description: UNIVERSAL AC ADAPTER 120-240V 9V, Packaging: Box, For Use With/Related Products: Environmental Test Meters, Type: Specialized, Accessory Type: AC Adapter, Specifications: 100 ~ 240VAC.
Weitere Produktangebote UA100-240
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UA100-240 UA100-240 Hersteller : FLIR Extech UA100-240_Web.pdf Description: UNIVERSAL AC ADAPTER 120-240V 9V
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Environmental Test Meters
Type: Specialized
Accessory Type: AC Adapter
Specifications: 100 ~ 240VAC