Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > UA78L12ACLPM
UA78L12ACLPM
UA78L12ACLPM Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fua78l
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 27V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 12V
PSRR: 42dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.7V @ 40mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UA78L12ACLPM Texas Instruments
Description: IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 27V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 12V, Part Status: Last Time Buy, PSRR: 42dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.7V @ 40mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UA78L12ACLPM UA78L12ACLPM Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fua78l LDO Regulator Pos 12V 0.1A 3-Pin TO-92 Ammo
auf Bestellung 16000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1458
UA78L12ACLPM UA78L12ACLPM Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fua78l Description: IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Packaging: Bulk
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 100mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 27V
Number of Regulators: 1
Part Status: Last Time Buy
PSRR: 42dB (120Hz)
Mindestbestellmenge: 968
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Output: 100mA
Voltage - Input (Max): 27V
PSRR: 42dB (120Hz)
auf Bestellung 71 Stücke:
Mindestbestellmenge: 25
UA78L12ACLPM UA78L12ACLPM Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fua78l Linear Voltage Regulators 12V 100mA Fixed Pos Voltage Regulator A A 595-TLV76012DBZR
Mindestbestellmenge: 4
Produkt ist nicht verfügbar