Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > UA78M33IKVURG3
UA78M33IKVURG3
UA78M33IKVURG3 Texas Instruments
slvs059t.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Standard Regulator Pos 3.3V 0.5A 3-Pin(2+Tab) TO-252 T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UA78M33IKVURG3 Texas Instruments
Description: IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 500mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 25V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-252-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Active, PSRR: 80dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 2V @ 350mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UA78M33IKVURG3 UA78M33IKVURG3 Hersteller : Texas Instruments slvs059t.pdf Linear Voltage Regulators 3/4 Pin 500mA Fixed 3.3V Voltage Regulat
auf Bestellung 6214 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
UA78M33IKVURG3 UA78M33IKVURG3 Hersteller : Texas Instruments slvs059t.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 25V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-252-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Active
PSRR: 80dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 2V @ 350mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Mindestbestellmenge: 17
UA78M33IKVURG3 UA78M33IKVURG3 Hersteller : Texas Instruments slvs059t.pdf Standard Regulator Pos 3.3V 0.5A 3-Pin(2+Tab) TO-252 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 25V
Number of Regulators: 1
Part Status: Active
PSRR: 80dB (120Hz)