Produkte > NKK SWITCHES > UB201KW036G-3JB
UB201KW036G-3JB NKK Switches
ub2illuminated.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: INDICATOR PB BLU ILL SQ FLAT CAP
Packaging: Tray
Current: 30mA
Voltage: 3.6V
Type: LED
Lens Color: White
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Blue
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 15.24mm x 15.00mm
auf Bestellung 42 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UB201KW036G-3JB NKK Switches
Description: INDICATOR PB BLU ILL SQ FLAT CAP, Packaging: Tray, Current: 30mA, Voltage: 3.6V, Type: LED, Lens Color: White, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Blue, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 15.24mm x 15.00mm.
Weitere Produktangebote UB201KW036G-3JB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UB201KW036G-3JB Hersteller : NKK Switches 4530599424280000indicator_ub2.pdf Switch Indicators 3.6VDC 20mA LED PC Turret PC Mount