Produkte > NKK SWITCHES > UB201KW036G
UB201KW036G
UB201KW036G NKK Switches
ub2illuminated.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: INDICATOR PB SQ SUPER BRGHT BLUE
Packaging: Box
Current: 30mA
Voltage: 3.6V
Type: LED
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Lamp Color: Blue
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 15.24mm x 15.00mm
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UB201KW036G NKK Switches
Description: INDICATOR PB SQ SUPER BRGHT BLUE, Packaging: Box, Current: 30mA, Voltage: 3.6V, Type: LED, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Lamp Color: Blue, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 15.24mm x 15.00mm.