UBR0402B500FZTR/500 KYOCERA AVX
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UBR0402B500FZTR/500 KYOCERA AVX
Description: 0402, 50 OHM, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Resistance: 50 Ohms.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
UBR0402B500FZTR\500 | Hersteller : KYOCERA AVX |
Description: 0402, 50 OHMPower (Watts): 0.125W, 1/8W Tolerance: ±1% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0402 (1005 Metric) Temperature Coefficient: ±100ppm/°C Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Composition: Thin Film Operating Temperature: -40°C ~ 125°C Number of Terminations: 2 Supplier Device Package: 0402 Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm) Part Status: Active Resistance: 50 Ohms |
auf Bestellung 274 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
UBR0402B500FZTR/500 | Hersteller : KYOCERA AVX Components |
Res 0402 50 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Flexible SMD T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |
Produkt ist nicht verfügbar |