UCC2750DW
UCC2750DW Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fucc3750
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC TELECOM INTERFACE 28SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Function: Ring Generator Controller
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply: 500µA
Supplier Device Package: 28-SOIC
Number of Circuits: 1
auf Bestellung 2855 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UCC2750DW Texas Instruments
Description: IC TELECOM INTERFACE 28SOIC, Packaging: Bulk, Package / Case: 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Function: Ring Generator Controller, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply: 500µA, Supplier Device Package: 28-SOIC, Number of Circuits: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UCC2750DW UCC2750DW Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fucc3750 Communication ICs - Various Source Ringer Controller
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
UCC2750DW UCC2750DW Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fucc3750 Telecom Ringer Mult Gen Circuit 5V 20Hz/25Hz/50Hz 28-Pin SOIC Tube
auf Bestellung 2855 Stücke:
Mindestbestellmenge: 25
UCC2750DW Hersteller : UNITRODE suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fucc3750 09+ SOP28
UCC2750DW UCC2750DW
Produktcode: 75569
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fucc3750 Verschiedene Bauteile > Other components 3
Produkt ist nicht verfügbar
UCC2750DW UCC2750DW Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fucc3750 Description: IC TELECOM INTERFACE 28SOIC
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 5V