Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > UCC28600EVM-65W
UCC28600EVM-65W Texas Instruments
sluu263c.pdf
Hersteller: Texas Instruments
UCC28600 AC to DC Switching Converter 18VDC Output Evaluation Board
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UCC28600EVM-65W Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR UCC28600, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 18V, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Current - Output: 3.6A, Regulator Topology: Flyback, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: UCC28600, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: AC/DC, Primary Side, Outputs and Type: 1 Isolated Output, Part Status: Active, Power - Output: 65W, Contents: Board(s).
Weitere Produktangebote UCC28600EVM-65W
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 18V
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Current - Output: 3.6A
Regulator Topology: Flyback
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: UCC28600
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: AC/DC, Primary Side
Outputs and Type: 1 Isolated Output
Part Status: Active
Power - Output: 65W