UCC3809EVM
UCC3809EVM Texas Instruments
sluu087b.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL MOD FOR UCC3809/2809
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 32V ~ 75V
Current - Output: 3.3A
Frequency - Switching: 380kHz
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: UCC3809
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1, Non-Isolated
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UCC3809EVM Texas Instruments
Description: EVAL MOD FOR UCC3809/2809, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 32V ~ 75V, Current - Output: 3.3A, Frequency - Switching: 380kHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: UCC3809, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1, Non-Isolated.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
UCC3809EVM Hersteller : Texas Instruments sluu087b.pdf UCC3809 Secondary Side PWM Controller 3.218VDC to 3.383VDC Output Evaluation Board