UCC39002DR
UCC39002DR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fucc29002
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 4.375V ~ 14.25V
Applications: Load Share Controller
Current - Supply: 2.5mA
Supplier Device Package: 8-SOIC
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UCC39002DR Texas Instruments
Description: IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 4.375V ~ 14.25V, Applications: Load Share Controller, Current - Supply: 2.5mA, Supplier Device Package: 8-SOIC.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UCC39002DR UCC39002DR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fucc29002 Description: IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Supply: 2.5mA
auf Bestellung 7269 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
UCC39002DR UCC39002DR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fucc29002 Power Management Specialised - PMIC Adv 8 Pin Loadshare Controller A 595-UCC A 595-UCC39002D
UCC39002DR suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fucc29002