UCC5390ECD
UCC5390ECD Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fucc5390
Hersteller: Texas Instruments
Galvanically Isolated Gate Drivers 10A/10A 3-kVRMS Sing ChanelIsolGateDrive A 595-UCC5390ECDR
auf Bestellung 3374 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UCC5390ECD Texas Instruments
Description: DGTL ISO 3KV 1CH GATE DVR 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Technology: Capacitive Coupling, Current - Output High, Low: 10A, 10A, Voltage - Isolation: 3000Vrms, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Supplier Device Package: 8-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 10ns, 10ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 100kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 100ns, 100ns, Pulse Width Distortion (Max): 20ns, Number of Channels: 1, Voltage - Output Supply: 13.2V ~ 33V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UCC5390ECD UCC5390ECD Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fucc5390 Description: DGTL ISO 3KV 1CH GATE DVR 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Technology: Capacitive Coupling
Current - Output High, Low: 10A, 10A
Voltage - Isolation: 3000Vrms
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Supplier Device Package: 8-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 10ns, 10ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 100kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 100ns, 100ns
Pulse Width Distortion (Max): 20ns
Number of Channels: 1
Voltage - Output Supply: 13.2V ~ 33V
auf Bestellung 4618 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
UCC5390ECD UCC5390ECD Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fucc5390 Driver 17A 1-OUT Inv/Non-Inv 8-Pin SOIC Tube
Produkt ist nicht verfügbar