Produkte > BIVAR > UHF4-0.250-N-67
UHF4-0.250-N-67
UHF4-0.250-N-67 Bivar
UHF4_X_XXX_X_67-3386004.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes Unibody High Flex, IP 67, 4mm Light Pipe Diameter, .250 in. Light Pipe Length, Adapter Not Included
auf Bestellung 137 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UHF4-0.250-N-67 Bivar
Category: Lightpipes for LED, Description: Fiber for LED; Ø4.6mm; L: 6.4mm; round; Front: convex; flexible, Type of LED accessories: Fiber for LED, Face dimensions: Ø4.6mm, Length: 6.4mm, Shape: round, Front: convex, Holder variant: flexible, Colour: transparent, Material: silicone, IP rating: IP67.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UHF4-0.250-N-67 UHF4-0.250-N-67 Hersteller : Bivar Inc. UHF4-X.XXX-X-67.pdf Description: UNIBODY HIGH FLEX, IP 67, 4MM LI
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 0.25" (6.35mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.57mm
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
UHF4-0.250-N-67 Hersteller : Bivar uhf4-x.xxx-x-67.pdf LED Light Pipe Round Vertical Clear Flexible
auf Bestellung 100 Stücke:
Mindestbestellmenge: 32
auf Bestellung 100 Stücke:
Mindestbestellmenge: 32
UHF4-0.250-N-67 Hersteller : BIVAR UHF4-67.pdf Category: Lightpipes for LED
Description: Fiber for LED; Ø4.6mm; L: 6.4mm; round; Front: convex; flexible
Type of LED accessories: Fiber for LED
Face dimensions: Ø4.6mm
Length: 6.4mm