Produkte > SAME SKY > UJ20-C-H-G-MSMT-2-P16-TR
UJ20-C-H-G-MSMT-2-P16-TR
UJ20-C-H-G-MSMT-2-P16-TR Same Sky
uj20_c_h_g_msmt_2_p16_tr.pdf
Hersteller: Same Sky
USB Connectors Type C,2.0, Horizontal, Gold plated 3u, Mid Surface Mount 1.0mm, 16 pin, T&R
auf Bestellung 968 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UJ20-C-H-G-MSMT-2-P16-TR Same Sky
Description: USB JACK, TYPE C,2.0, HORIZONTAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 48VDC, Number of Contacts: 24 (16+8 Dummy), Connector Type: USB-C (USB TYPE-C), Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, 5A, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Specifications: USB 2.0, Termination: Solder, Mounting Feature: Horizontal, Mating Cycles: 10000, Number of Ports: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 48VDC
Number of Contacts: 24 (16+8 Dummy)
Connector Type: USB-C (USB TYPE-C)
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, 5A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Specifications: USB 2.0
Termination: Solder
Mounting Feature: Horizontal
Mating Cycles: 10000
Number of Ports: 1
auf Bestellung 1217 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
UJ20-C-H-G-MSMT-2-P16-TR UJ20-C-H-G-MSMT-2-P16-TR Hersteller : CUI Devices uj20_c_h_g_msmt_2_p16_tr-3480080.pdf USB Connectors Type C,2.0, Horizontal, Gold plated 3u, Mid Surface Mount 1.0mm, 16 pin, T&R
auf Bestellung 1380 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 48VDC
Gender: Receptacle
Shielding: Shielded