Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > UJ20-C-R-G-TH-2-P14-TR
UJ20-C-R-G-TH-2-P14-TR
UJ20-C-R-G-TH-2-P14-TR Same Sky (Formerly CUI Devices)
uj20-c-r-g-th-2-p14-tr.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: USB JACK, TYPE C, 2.0, RIGHT ANG
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 30VDC
Number of Contacts: 24 (14+10 Dummy)
Connector Type: USB-C (USB TYPE-C)
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, 5A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Specifications: USB 2.0
Termination: Solder
Mounting Feature: Vertical, Flag
Mating Cycles: 10000
Number of Ports: 1
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UJ20-C-R-G-TH-2-P14-TR Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: USB JACK, TYPE C, 2.0, RIGHT ANG, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 30VDC, Number of Contacts: 24 (14+10 Dummy), Connector Type: USB-C (USB TYPE-C), Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, 5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Specifications: USB 2.0, Termination: Solder, Mounting Feature: Vertical, Flag, Mating Cycles: 10000, Number of Ports: 1.
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 30VDC
Gender: Receptacle
Shielding: Shielded
Specifications: USB 2.0
Termination: Solder
Mating Cycles: 10000
Number of Ports: 1
auf Bestellung 467 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
UJ20-C-R-G-TH-2-P14-TR UJ20-C-R-G-TH-2-P14-TR Hersteller : Same Sky uj20-c-r-g-th-2-p14-tr.pdf USB Connectors Type C, 2.0, Right Angled, Gold plated 3u, Through Hole, 14 pin,T&R
auf Bestellung 417 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
UJ20-C-R-G-TH-2-P14-TR UJ20-C-R-G-TH-2-P14-TR Hersteller : CUI Devices uj20_c_h_g_smt_1_p16_tr-3479886.pdf USB Connectors Type C, 2.0, Right Angled, Gold plated 3u, Through Hole, 14 pin,T&R