UJ20-C-V-SMT-TR-68
UJ20-C-V-SMT-TR-68 Same Sky (Formerly CUI Devices)
uj20-c-v-smt-tr-68.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: CONN RCPT USB 2.0 TYPE C SMD PCB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 20VDC
Number of Contacts: 24 (16+8 Dummy)
Connector Type: USB-C (USB TYPE-C)
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, 5A
Mounting Type: Surface Mount, Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Specifications: USB 2.0
Termination: Solder
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Mounting Feature: Vertical
Mating Cycles: 10000
Number of Ports: 1
auf Bestellung 3900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 650
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UJ20-C-V-SMT-TR-68 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 3270 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 20VDC
Gender: Receptacle
Shielding: Shielded