Produkte > OMNION POWER > UJT035A0X3-SRZ
UJT035A0X3-SRZ
UJT035A0X3-SRZ OmniOn Power
ujt035_ds-3401915.pdf
Hersteller: OmniOn Power
Non-Isolated DC/DC Converters 4.5-14.4in .51-3.63V 35A non-Iso
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UJT035A0X3-SRZ OmniOn Power
Description: DC DC CONVERTER 0.51-3.63V, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 17-SMD Module, Size / Dimension: 0.80" L x 0.45" W x 0.43" H (20.3mm x 11.4mm x 11.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Digital, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 14.4V, Efficiency: 94.3%, Current - Output (Max): 35A, Supplier Device Package: Module, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 0.51 ~ 3.63V, Control Features: Enable, Active Low, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 17-SMD Module
Size / Dimension: 0.80" L x 0.45" W x 0.43" H (20.3mm x 11.4mm x 11.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module, Digital
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 14.4V
Efficiency: 94.3%
Current - Output (Max): 35A
Supplier Device Package: Module
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 0.51 ~ 3.63V
Control Features: Enable, Active Low
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 256 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
UJT035A0X3-SRZ UJT035A0X3-SRZ Hersteller : ABB UJT035A0X_DS-1893572.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 4.5-14.4in .51-3.63V 35A non-Iso
auf Bestellung 152 Stücke:
UJT035A0X3-SRZ UJT035A0X3-SRZ Hersteller : Adaptaflex ujt035a0x3-srz.pdf Module DC-DC 1-OUT 0.51V to 3.63V 35A 17-Pin SMD Module T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 17-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 14.4V
Efficiency: 94.3%
Current - Output (Max): 35A
Voltage - Input (Min): 4.5V