Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > ULCD-24PTU-AR
ULCD-24PTU-AR
ULCD-24PTU-AR 4D Systems Pty Ltd
uLCD-24PTU_Datasheet_R_2_2.pdf
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: TTL
Viewing Area: 36.72mm W x 48.96mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Not For New Designs
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ULCD-24PTU-AR 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: TTL, Viewing Area: 36.72mm W x 48.96mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Not For New Designs.
Weitere Produktangebote ULCD-24PTU-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ULCD-24PTU-AR ULCD-24PTU-AR Hersteller : 4D Systems C77194FA99C8C68CBAE60DF47D2AD83891BEED21D6D958CCFFDEDD4B4CE6B0A1.pdf Display Modules 2.4" Pk Adptr Shld for Arduino