Produkte > 4D SYSTEMS > ULCD-24PTU
ULCD-24PTU
ULCD-24PTU 4D Systems
C77194FA99C8C68CBAE60DF47D2AD83891BEED21D6D958CCFFDEDD4B4CE6B0A1.pdf
Hersteller: 4D Systems
Display Modules 2.4" QVGA Intell Tch Screen LCD Mod
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ULCD-24PTU 4D Systems
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: TTL, Viewing Area: 36.72mm W x 48.96mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Not For New Designs.
Weitere Produktangebote ULCD-24PTU
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ULCD-24PTU ULCD-24PTU Hersteller : 4D Systems Pty Ltd home Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: TTL
Viewing Area: 36.72mm W x 48.96mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)