Produkte > 4D SYSTEMS > ULCD-35DT
ULCD-35DT
  • ULCD-35DT
  • ULCD-35DT
ULCD-35DT 4D Systems
ULCD-35DT.pdf
Hersteller: 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 3.5"; 480x320; Window dimensions: 49.7x77mm; uLCD
Interface: I2C; UART
Manufacturer series: uLCD
Dimensions: 56.9x97.6x15.8mm
Kit contents: connection cable; display module; documentation; header strips
Window dimensions (H x W): 49.7x77mm
Screen size: 3.5"
Supply voltage: 5V DC
Display resolution: 480x320
Luminosity: 220cd/m2
Contrast: 500:1
No. of colours: 65k
Microcontroller: DIABLO16
Touchpad: resistance
Display features: smart
Type of display: TFT
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ULCD-35DT 4D Systems
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 3.5"; 480x320; Window dimensions: 49.7x77mm; uLCD, Interface: I2C; UART, Manufacturer series: uLCD, Dimensions: 56.9x97.6x15.8mm, Kit contents: connection cable; display module; documentation; header strips, Programmers and development kits features: audio amplifier; I/O x16; litium-ion battery charger; socket for microSD cards; speaker, Window dimensions (H x W): 49.7x77mm, Screen size: 3.5", Supply voltage: 5V DC, Display resolution: 480x320, Luminosity: 220cd/m2, Contrast: 500:1, No. of colours: 65k, Microcontroller: DIABLO16, Touchpad: resistance, Display features: smart, Type of display: TFT.
Weitere Produktangebote ULCD-35DT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ULCD-35DT ULCD-35DT Hersteller : 4D Systems Pty Ltd 237 Description: MOD LCD 3.5" 320X480 DIABLO16
Interface: TTL
Viewing Area: 48.96mm W x 73.44mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)