ULCD-43DT
ULCD-43DT 4D Systems Pty Ltd
244
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: TTL
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Not For New Designs
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ULCD-43DT 4D Systems Pty Ltd
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; Window dimensions: 95.04x53.85mm, Type of display: TFT, Screen size: 4.3", Display resolution: 480x272, Display features: smart, Contrast: 350:1, No. of colours: 65k, Window dimensions (H x W): 95.04x53.85mm, Dimensions: 119.8x67.3x15.2mm, Interface: I2C; SPI; UART, Luminosity: 480cd/m2, Microcontroller: DIABLO16, Manufacturer series: uLCD, Supply voltage: 5V DC, Programmers and development kits features: audio amplifier; I/O x16; socket for microSD cards; speaker, Kit contents: connection cable; display module; documentation; header strips, Touchpad: resistance.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ULCD-43DT ULCD-43DT Hersteller : 4D Systems 244 Display Modules 4.3" Intell LCD Mod w/ Resistive Tch
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ULCD-43DT
+1
ULCD-43DT Hersteller : 4D Systems ULCD-43D.pdf Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; Window dimensions: 95.04x53.85mm
Type of display: TFT
Screen size: 4.3"
Display resolution: 480x272
Display features: smart
Contrast: 350:1
No. of colours: 65k
Window dimensions (H x W): 95.04x53.85mm
Dimensions: 119.8x67.3x15.2mm
Interface: I2C; SPI; UART
Luminosity: 480cd/m2
Microcontroller: DIABLO16
Manufacturer series: uLCD
Supply voltage: 5V DC