UNL4W30K-F
UNL4W30K-F Cornell Dubilier Knowles
UNL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 30UF 10% 400VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Lead Spacing: 0.500" (12.70mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 2.134" (54.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 30 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6 mOhms
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
auf Bestellung 220 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UNL4W30K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 30UF 10% 400VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Lead Spacing: 0.500" (12.70mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 2.134" (54.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 30 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6 mOhms, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UNL4W30K-F UNL4W30K-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor UNL.pdf Film Capacitors 30uF 400V 10%
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
UNL4W30K-F UNL4W30K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE UNL.pdf Film Capacitors 30uF 400V 10%