UOA-120-ALA
UOA-120-ALA ATC-Diversified Electronics
UOA_Spec_Sheet_b431207baf.pdf
Hersteller: ATC-Diversified Electronics
Description: UOA SERIES SINGLE PHASE UNDER VO
Circuit: DPDT (2 Form C)
Type: Voltage Sensing AC
Voltage - Supply: 120VAC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 240VAC
Trip Status: Energized High/Low
Trip Range: 97 ~ 135V AC
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UOA-120-ALA ATC-Diversified Electronics
Description: UOA SERIES SINGLE PHASE UNDER VO, Packaging: Box, Delay Time: 0.05 Sec ~ 0.5 Sec, Output Type: Relay, Mounting Type: Socketable, Circuit: DPDT (2 Form C), Type: Voltage Sensing AC, Voltage - Supply: 120VAC, Contact Rating @ Voltage: 5A @ 240VAC, Trip Status: Energized High/Low, Trip Range: 97 ~ 135V AC.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UOA-120-ALA Hersteller : American Technical Ceramics Corp UOA_Spec_Sheet_b431207baf.pdf UOA-120-ALA
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
UOA-120-ALA Hersteller : ATC UOA_Spec_Sheet_b431207baf.pdf Electromechanical Relay 120VAC 5A DPDT Socket Phase Monitoring Relay