UOA-240-AFA
UOA-240-AFA Mueller Electric Co
ATC-UOA%20Series-2019.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: VOLTAGE MONITORING RELAY
Packaging: Box
Delay Time: 0.05 Sec ~ 0.5 Sec
Output Type: Relay
Mounting Type: Socketable
Circuit: DPDT (2 Form C)
Type: Voltage Sensing AC
Voltage - Supply: 240VAC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 240VAC
Trip Status: Energized High/Low
Trip Range: 205 ~ 260V AC
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UOA-240-AFA Mueller Electric Co
Description: VOLTAGE MONITORING RELAY, Packaging: Box, Delay Time: 0.05 Sec ~ 0.5 Sec, Output Type: Relay, Mounting Type: Socketable, Circuit: DPDT (2 Form C), Type: Voltage Sensing AC, Voltage - Supply: 240VAC, Contact Rating @ Voltage: 5A @ 240VAC, Trip Status: Energized High/Low, Trip Range: 205 ~ 260V AC.