UP0.4C-220-R
UP0.4C-220-R Eaton - Electronics Division
eaton-up04c-unshielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 22UH 760MA 360MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 360mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 770mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 760 mA
auf Bestellung 4455 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 75
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP0.4C-220-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 22UH 760MA 360MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 360mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 770mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 760 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP0.4C-220-R UP0.4C-220-R Hersteller : Coiltronics / Eaton cooid00010_276-2263877.pdf Power Inductors - SMD 22uH 0.77A 0.36ohms
auf Bestellung 2380 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
UP0.4C-220-R UP0.4C-220-R Hersteller : Eaton Electronics cooid00010-276.pdf Power Inductors - SMD 22uH 0.77A 0.36ohms
UP0.4C-220-R UP0.4C-220-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-up04c-unshielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 22UH 760MA 360MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 760 mA
Mindestbestellmenge: 5
UP0.4C-220-R Hersteller : EATON / PARTNER STOCK coi-up04c-220-r.pdf Description: EATON / PARTNER STOCK - UP0.4C-220-R - POWER INDUCTORS-SMD 22UH 0.77A 0.3
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 760 mA