UP1B-331-R
UP1B-331-R Coiltronics / Eaton
eaton-up-uni-pac-drum-core-power_inductors-data-sh-1608801.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD 330uH 0.31A 3.1ohms
auf Bestellung 300 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP1B-331-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 330UH 280MA 3.1OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 3.1Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 310mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 280 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP1B-331-R UP1B-331-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 330UH 280MA 3.1OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 3.1Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 310mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 280 mA
auf Bestellung 671 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
UP1B-331-R eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf
auf Bestellung 52361 Stücke:
UP1B-331-R Hersteller : EATON / PARTNER STOCK eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf Description: EATON / PARTNER STOCK - UP1B-331-R - FIXED INDUCTORS 330UH 0.31A 3.1OHM
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 7200 Stücke:
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 280 mA