UP2B-681-R
UP2B-681-R Eaton Electronics
eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD 681uH 0.355A 1.97ohms
auf Bestellung 254 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP2B-681-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 680UH 452MA 1.97OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.97Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 355mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 452 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP2B-681-R UP2B-681-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-up-uni-pac-drum-core-power_inductors-data-sh-1608801.pdf Power Inductors - SMD 681uH 0.355A 1.97ohms
auf Bestellung 414 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
UP2B-681-R eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf
auf Bestellung 81644 Stücke:
UP2B-681-R UP2B-681-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 680UH 452MA 1.97OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.97Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 355mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 452 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 452 mA