UP2B-R47-R
UP2B-R47-R Coiltronics / Eaton
eaton-up-uni-pac-drum-core-power_inductors-data-sh-1608801.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD 0.47uH 11.4A 0.0049ohms
auf Bestellung 525 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP2B-R47-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 470NH 10.6A 4.9MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 4.9mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 10.6 A.
Weitere Produktangebote UP2B-R47-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP2B-R47-R eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf
auf Bestellung 82546 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
UP2B-R47-R UP2B-R47-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 470NH 10.6A 4.9MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 4.9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 10.6 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 10.6 A