UP2C-101-R
UP2C-101-R Coiltronics / Eaton
Bus_Elx_DS_PM-4111_Uni-Pac2C(UP2C)-478337.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Fixed Inductors 100uH 1.24A 233.1mOhms
auf Bestellung 869 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP2C-101-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 100UH 1.26A 233.1 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 233.1mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.24A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 1.26 A.
Weitere Produktangebote UP2C-101-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP2C-101-R UP2C-101-R Hersteller : Eaton - Electronics Division UP2C_Series.pdf Description: FIXED IND 100UH 1.26A 233.1 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 233.1mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.24A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.26 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 233.1mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.26 A