UP2C-330-R
UP2C-330-R Coiltronics / Eaton
Bus_Elx_DS_PM-4111_Uni-Pac2C(UP2C)-478337.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Fixed Inductors 33uH 2.2A 79.7mOhms
auf Bestellung 365 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP2C-330-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 33UH 2.16A 79.7MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 79.7mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 2.16 A.
Weitere Produktangebote UP2C-330-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP2C-330-R UP2C-330-R Hersteller : Eaton - Electronics Division UP2C_Series.pdf Description: FIXED IND 33UH 2.16A 79.7MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 79.7mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 2.16 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 79.7mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 2.16 A