UP2UC-221-R
UP2UC-221-R Coiltronics / Eaton
coois06503_1-2264106.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD 220UH 0.8A
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP2UC-221-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 610mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 5MHz, Current - Saturation (Isat): 800mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm), Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Weitere Produktangebote UP2UC-221-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP2UC-221-R UP2UC-221-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-up2uc-power-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 610mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 5MHz
Current - Saturation (Isat): 800mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 800 mA