UP2UC-680-R
UP2UC-680-R Eaton - Electronics Division
eaton-up2uc-power-inductor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP2UC-680-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Weitere Produktangebote UP2UC-680-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP2UC-680-R UP2UC-680-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-up2uc-power-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
Produkt ist nicht verfügbar
UP2UC-680-R Hersteller : Bussmann / Eaton coois06503_1-2264106.pdf Power Inductors - SMD 68.0uH 1.5A