UP3B-220-R
UP3B-220-R Coiltronics / Eaton
eaton-up-uni-pac-drum-core-power_inductors-data-sh-1608801.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD 22uH 3.7A 0.049ohms
auf Bestellung 473 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP3B-220-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 22UH 3.1A 49 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 49mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 3.1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP3B-220-R UP3B-220-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 22UH 3.1A 49 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 49mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A
auf Bestellung 464 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
UP3B-220-R eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf
auf Bestellung 52361 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A