UP3B-331-R
UP3B-331-R Eaton - Electronics Division
eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 330UH 750MA 733MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 733mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 980mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 750 mA
auf Bestellung 900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 450
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP3B-331-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 330UH 750MA 733MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 733mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 980mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Part Status: Active, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP3B-331-R UP3B-331-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 330UH 750MA 733MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 750 mA
auf Bestellung 1250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
UP3B-331-R eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf
auf Bestellung 92549 Stücke:
UP3B-331-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-up-uni-pac-drum-core-power_inductors-data-sh-1608801.pdf Fixed Inductors 330uH 0.98A 0.733ohms