Produkte > UP3 > UP3B-3R3-R
UP3B-3R3-R
eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 72591 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP3B-3R3-R
Description: FIXED IND 3.3UH 8A 8.3 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 8.3mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 8 A.
Weitere Produktangebote UP3B-3R3-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP3B-3R3-R UP3B-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 8A 8.3 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 8.3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 8 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 8 A
Produkt ist nicht verfügbar
UP3B-3R3-R Hersteller : Coiltronics / Eaton BUS_Elx_PM_4308_UNI_PAC_Power_Inductors-268242.pdf Fixed Inductors 3.3uH 9.3A 0.0083ohms