Produkte > UP3 > UP3B-R47-R
UP3B-R47-R
eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 62490 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP3B-R47-R
Description: FIXED IND 470NH 16A 2.1 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 25.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 16 A.
Weitere Produktangebote UP3B-R47-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP3B-R47-R UP3B-R47-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 470NH 16A 2.1 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 25.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 16 A
Produkt ist nicht verfügbar
UP3B-R47-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-up-uni-pac-drum-core-power_inductors-data-sh-1608801.pdf Fixed Inductors 0.47uH 25.1A 0.0021ohms
Produkt ist nicht verfügbar
UP3B-R47-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_up_uni_pac_drum_core_power_inductors_data_sh-1608801.pdf Power Inductors - SMD 0.47uH 25.1A 0.0021ohms