Produkte > UP4 > UP4B-3R3-R
UP4B-3R3-R
eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 72591 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP4B-3R3-R
Description: FIXED IND 3.3UH 11A 5.7 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 5.7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 20.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.310" (7.87mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 11 A.
Weitere Produktangebote UP4B-3R3-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP4B-3R3-R Hersteller : Coiltronics / Eaton BUS_Elx_PM_4308_UNI_PAC_Power_Inductors-268242.pdf Fixed Inductors 3.3uH 20.2A 0.0057ohms
auf Bestellung 273 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
UP4B-3R3-R UP4B-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 11A 5.7 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 5.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 20.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.310" (7.87mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 11 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 11 A