UP4B-680-R
UP4B-680-R Eaton Electronics
eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD 68uH 4.3A 0.12ohms
auf Bestellung 263 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP4B-680-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 68UH 2.4A 120 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.310" (7.87mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 2.4 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP4B-680-R UP4B-680-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 68UH 2.4A 120 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.310" (7.87mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A
auf Bestellung 168 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
UP4B-680-R UP4B-680-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-up-uni-pac-drum-core-power_inductors-data-sh-1608801.pdf Fixed Inductors 68uH 4.3A 0.12ohms
auf Bestellung 275 Stücke:
UP4B-680-R eaton-up-uni-pac-drum-core-power%20inductors-data-sheet.pdf
auf Bestellung 72591 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A