UP5S-220-R
UP5S-220-R Eaton - Electronics Division
UP5S%20Family%20es.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 22UH 3.15A 45 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 45mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Current - Saturation (Isat): 5.05A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.15 A
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP5S-220-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 22UH 3.15A 45 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 45mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Current - Saturation (Isat): 5.05A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 3.15 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP5S-220-R UP5S-220-R Hersteller : Eaton - Electronics Division UP5S%20Family%20es.pdf Description: FIXED IND 22UH 3.15A 45 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.15 A