Produkte > L-COM > UPMAA-30-3M
UPMAA-30-3M
UPMAA-30-3M L-com
UPMAA-30-3M_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: CA USB 3.0 A PNL/AM 3 MTR
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 9.84' (3.00m)
Wire Gauge: 24 AWG, 30 AWG
Shielding: Shielded
Configuration: A Male to A Male
Specifications: USB 5Gbps (USB 3.0, USB 3.x Gen 1, Superspeed)
Transfer Rate: 5Gbps
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details UPMAA-30-3M L-com
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UPMAA-30-3M UPMAA-30-3M Hersteller : L-Com UPMAA_30_03M_2D.pdf USB Cables / IEEE 1394 Cables CA USB 3.0 A PNL/AM 3 MTR