Produkte > EATON TRIPP LITE > UR024-003-WH
UR024-003-WH
UR024-003-WH Eaton Tripp Lite
ur024003wh.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: CBL USB2.0 A RCPT TO A PLUG 3'
Packaging: Bulk
Features: Data Transfer and Charge, Reversible
Color: White
Length: 3.00' (914.4mm)
Wire Gauge: 24 AWG, 28 AWG