Produkte > BIVAR > UV5TZ-385-30
UV5TZ-385-30
UV5TZ-385-30 Bivar
UV5TZ_XXX_XX.pdf
Hersteller: Bivar
UV LEDs LED, Through Hole, 5mm, UV, 385nm, Water Clear Lens, 30 Deg Viewing Angle, Flanged.
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UV5TZ-385-30 Bivar
Description: EMITTER UV 385NM 20MA RADIAL, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Wavelength: 385nm, Mounting Type: Through Hole, Type: Ultraviolet (UV), Orientation: Top View, Operating Temperature: -25°C ~ 80°C (TA), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V, Viewing Angle: 30°, Current - DC Forward (If) (Max): 30mA.
Weitere Produktangebote UV5TZ-385-30
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UV5TZ-385-30 Hersteller : Bivar Inc. UV5TZ-XXX-XX.pdf Description: EMITTER UV 385NM 20MA RADIAL
Packaging: Bag
Package / Case: Radial
Wavelength: 385nm
Mounting Type: Through Hole
Type: Ultraviolet (UV)
Orientation: Top View
Operating Temperature: -25°C ~ 80°C (TA)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V
Viewing Angle: 30°
Current - DC Forward (If) (Max): 30mA