Produkte > BIVAR INC. > UV5TZ-395-30
UV5TZ-395-30
UV5TZ-395-30 Bivar Inc.
UV5TZ-XXX-XX.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: EMITTER UV 395NM 20MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Wavelength: 395nm
Orientation: Top View
Operating Temperature: -25°C ~ 80°C (TA)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V
Viewing Angle: 30°
Current - DC Forward (If) (Max): 30mA
Part Status: Active
auf Bestellung 352 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UV5TZ-395-30 Bivar Inc.
Description: EMITTER UV 395NM 20MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Wavelength: 395nm, Mounting Type: Through Hole, Type: Ultraviolet (UV), Orientation: Top View, Operating Temperature: -25°C ~ 80°C (TA), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V, Viewing Angle: 30°, Current - DC Forward (If) (Max): 30mA, Part Status: Active.